Moje opinie

Jeżeli jakaś firma chce żebym napisał opinię

Jeżeli jakaś firma z branży żywności chce żebym napisał coś na temat jej produktu to jest taka możliwość. Jest też możliwość zamieszczania opisów albo linków na opisy omawiające dany produkt żywnościowy.

Mleko w woreczkach.

Dość często kupuję mleko w woreczkach. W, najbliższym sklepie są do wyboru dwa produkty. Jeden to produkt firmy z dość bliskiego regionu, drugi to produkt z innego regionu. Mleko firmy z bliższego regionu to produkt litrowy. W, zasadzie, jeżeli jest świeży to jest zadowalający a nawet dobry. Jednak dość często zdarza się, że kupuję mleko, które chociaż ma jeszcze datę ważności to już się "kisi" gdy chcę je przegotować, na przykład na kakao. A, kosztuje prawie 4,00 zł. To dość dużo jak na jeden litr mleka które trzeba wylać. Nie wiem, może da się z niego zrobić ser, ale ja wylewam. Już sporo razy. Może to kwestia przechowywania albo ilości dni na stanie (też w hurtowni czy skąd je biorą). A, może to kwestia samego mleka albo woreczków. !!!
Drugie mleko w woreczkach jest dobre, w smaku nawet lepsze od tego pierwszego. Ma jednak pewną wadę. Nie ma pełnego litra. Producent reklamuje też litrowy woreczek ale w sklepie są tylko te niepełnolitrowe. Ciekawe dlaczego nie produkują powyżej litra. Na, przykład, 1,1 litra - w cenie litra. To byłby mlekowy hit. Takie woreczki z niepełnym litrem wcale mi się nie podobają. Nie dość, że mleko jest potencjalnie droższe (bo cena jest podobna albo nawet wyższa) to jeszcze jest go mniej niż litr. !!
Szukaj